Audioquest

Analógové káble Audioquest

Aktuálne ceny sú uvedené v cenníku Audioquest
Analógové RCA stereo prepojovacie káble

Audioquest

sú tvorené dvomi pevne spojenými vodičmi, ukončenými konektormi. Používajú sa v prípadoch, kedy sú konektory na zariadení blízko seba. Konektory môžu byť volitelne RCA - RCA, RCA - 3,5mm Jack, 3,5mm Jack - 3,5mm Jack alebo DIN - DIN. Dostupnosť konektorov pre konkrétny typ kábla je uvedená v katalógu

Audioquest

.
Audioquest Tower Audioquest Evergreen Audioquest Golden Gate Audioquest Big Sur
Káble Audioquest Tower a Audioquest Evergreen s vodičmi LGC, Audioquest Golden Gate s vodičmi PSC a Audioquest Big Sur s vodičmi PSC+ sa vyrábajú v dĺžkach 0,6m - 20m.
Audioquest Sydney Audioquest Victoria Audioquest Yosemite Audioquest Angel
Káble Audioquest Sydney s vodičmi PSC+, Audioquest Victoria s vodičmi PSC+, Audioquest Yosemite s vodičmi PSC+ a Audioquest Angel so striebornými vodičmi, sa vyrábajú v dĺžkach 0,6m - 20m.
Analógové RCA / XLR prepojovacie káble

Audioquest

sú tvorené dvomi samostatnými vodičmi, ukončenými konektormi. Konektory môžu byť typu RCA alebo XLR. Káble sú v balení po dvoch kusoch, s možnosťou objednania jedného kusu. Káble sa používajú prípadoch, kedy sú konektory na zariadení ďalej od seba. Súčasne je aj vylepšená konštrukcia a geometria týchto káblov, ktoré vedú k zlepšenému zvuku.
Audioquest Chicago Audioquest Red River Audioquest Mackenzie Audioquest Yukon
Kábel Audioquest Chicago s vodičmi LGC je len v prevedení s RCA konektormi. Káble Audioquest Red River s vodičmi PSC, Audioquest Mackenzie a Audioquest Yukon s vodičmi PSC+ sú v prevedení s RCA alebo XLR konektormi. Káble sa vyrábajú v dĺžkach 0,5m - 10m, na objednávku v dĺžke podľa požiadavky.
Audioquest Water Audioquest Earth Audioquest Wind Audioquest Fire
Káble Audioquest Water s vodičmi PSC+, Audioquest Earth s vodičmi PSC+, Audioquest Wind a Audioquest Fire sú v prevedení s RCA alebo XLR konektormi. Káble Audioquest Wind a Audioquest Fire majú strieborné vodiče. Káble majú integrovaný systém Dielectric-Bias-System (DBS). Káble sa vyrábajú v dĺžkach 0,5m - 5m, na objednávku v dĺžke podľa požiadavky.
Viac informácií v katalógu Audioquest