Audioquest

Banániky a vidlice Audioquest

Aktuálne ceny sú uvedené v cenníku Audioquest
Audioquest SureGrip 100 Banana Gold Audioquest SureGrip 100 Banana Silver Audioquest SureGrip 100 Multi-Spade Gold Audioquest SureGrip 100 Multi-Spade Silver
Banániky a vidlice

Audioquest

SureGrip 100 sú vyrobené z purpurovej medi, priamo pokovenej vrstvou zlata alebo striebra bez použitia podkladovej mosadznej vrstvy. Spoje sú za studena zvárané. Sú vhodné pre káble do prierezu 6,63mm² (9AWG). Veľmi pevné uchytenie kábla, kľúč na dotiahnutie kábla je súčasťou dodávky. Štandardné balenie obsahuje 8 kusov.
Audioquest SureGrip 300 Banana Gold Audioquest SureGrip 300 Banana Silver Audioquest SureGrip 300 Multi-Spade Gold Audioquest SureGrip 300 Multi-Spade Silver
Banániky a vidlice

Audioquest

SureGrip 300 sú vyrobené z berýliovej medi, priamo pokovenej vrstvou zlata alebo striebra bez použitia podkladovej mosadznej vrstvy. Spoje sú za studena zvárané. Sú vhodné pre káble do prierezu 6,63mm² (9AWG). Veľmi pevné uchytenie kábla, kľúč na dotiahnutie kábla je súčasťou dodávky. Štandardné balenie obsahuje 4 kusy.
Audioquest 500 Series Banana Gold Audioquest 500 Series Banana Silver Audioquest 500 Series Multi-Spade Gold Audioquest 500 Series Multi-Spade Silver
Banániky a vidlice

Audioquest

500 Series sú vyrobené z jedného kusu vysoko čistej purpurovej medi, na ktorý je tvrdo nanesená vrstva zlata alebo striebra bez použitia podkladovej vrstvy. Spoje sú za studena zvárané. Sú vhodné pre káble do prierezu 6,63mm² (9AWG). Veľmi pevné uchytenie kábla, kľúč na dotiahnutie kábla je súčasťou dodávky. Štandardné balenie obsahuje 4 kusy.
Audioquest 1000 Series Banana Silver Audioquest 1000 Series Multi-Spade Silver
Banániky a vidlice

Audioquest

1000 Series sú vyrobené z jedného kusu vysoko čistej červenej medi, na ktorý je tvrdo nanesená vrstva striebra bez použitia podkladovej vrstvy. Spoje sú za studena zvárané. Sú vhodné pre káble do prierezu 6,63mm² (9AWG). Veľmi pevné uchytenie kábla, kľúč na dotiahnutie kábla je súčasťou dodávky. Štandardné balenie obsahuje 4 kusy.
Audioquest Saturn Audioquest Jupiter
Audioquest Saturn a Audioquest Jupiter sú Bi-Wire prepojky na reproduktorové sústavy, ktoré nahrádzajú kovové prepojky, štandardne dodávané výrobcami reproduktorov. Audioquest Saturn má vodiče z čistej medi PSC+ a banániky alebo vidlice Audioquest 500 Series. Audioquest Jupiter používa strieborný kábel PSS a banániky alebo vidlice Audioquest 500 Series. Banániky a vidlice sú pozlátené alebo strieborné. Na objednávku je možné zvoliť kombinácie koncoviek banánik - banánik, banánik - vidlica alebo vidlica - vidlica. Štandardné balenie obsahuje 4 kusy.