Audioquest

Koaxiálne káble Audioquest

Aktuálne ceny sú uvedené v cenníku Audioquest
Digitálne koaxiálne káble

Audioquest

slúžia na prepojenie HiFi audio zariadení, napríklad CD prehrávača alebo sieťového prehrávača s externým D/A prevodníkom DAC alebo s integrovaným zosilňovačom. Vodiče káblov sú obohatené prímesou striebra. Digitálne koaxiálne káble

Audioquest

spoľahlivo prenášajú audio signál s rozlíšením 24-bit / 192kHz. Káble sú v prevedení s RCA konektormi v dĺžkach 0,75m - 5m. Kábel Audioquest Coax Carbon na objednávku v dĺžke podľa požiadavky.
Audioquest Coax Forest Audioquest Coax Cinnamon Audioquest Coax Carbon Audioquest Coax Coffee
Audioquest Coax Forest je s prímesou 0,5% striebra a Audioquest Coax Cinnamon je s prímesou 1,25% striebra, tienené sú kovovou vrstvou. Kábel Audioquest Coax Carbon je s prímesou 5% striebra a tienený päťvrstvovým systémom na báze uhlíka. Audioquest Coax Coffee je s prímesou 10% striebra, tienený je šesťvrstvovým systémom na báze uhlíka a integrovaným systémom Dielectric-Bias-System (DBS).
Vyššie modely koaxiálnych káblov, uvedených v katalógu, Audioquest Coax Diamond, Audioquest Coax Wild a Audioquest Coax WEL Signature majú 100% strieborné vodiče, šesť-sedem vrstvový systém tienenia na báze uhlíka a integrovaný systém Dielectric-Bias-System (DBS). Káble sa vyrábajú v dĺžkach 0,75m - 5m, na objednávku v dĺžke podľa požiadavky.
Viac informácií v katalógu Audioquest