Audioquest

Napájacie káble Audioquest

Káble Audioquest
2-pólové napájacie káble

Audioquest NRG-X2

a 3-pólové napájacie káble

Audioquest NRG-X3

sú tvorené polotuhými zväzkami vodičov, ktoré obsahujú menší počet hrubších prameňov z LGC medi. Prierez vodičov je 1,65mm². Vodiče sú vzájomne presne vedené po celej dĺžke v špirálovitom poli (Helical Array), ktoré vedie k presne definovanej indukcii a kapacite kábla a tým k menšiemu rušeniu a lepším dynamickým vlastnostiam kábla oproti káblom s vodičmi vedenými paralelne alebo v točených pároch. Koncovky káblov sú pripojené systémom studeného zvárania. Káble sa dodávajú v dĺžkach 0,9m, 1,8m, 3,0m, 4,6m a 6,1m.
Káble Audioquest
2-pólové napájacie káble

Audioquest NRG-1

a

Audioquest NRG-1,5

už patria k vyššej triede káblov. Káble majú pevné vodiče z LGC, resp. PSC+ medi. Prierez vodičov je 1,31mm². Vodiče sú vzájomne presne vedené po celej dĺžke v hviezdicovom usporiadaní (Star-Quad), ktoré vedie k presne definovanej indukcii a kapacite kábla a tým k menšiemu rušeniu a lepším dynamickým vlastnostiam. Koncovky káblov sú pripojené systémom studeného zvárania. Káble sa dodávajú v dĺžkach 0,9m, 1,8m, 3,0m, 4,6m a 6,1m.
Káble Audioquest
3-pólové napájacie káble

Audioquest NRG-2

a

Audioquest NRG-4

dosahujú kvality najvyššej triedy. Prierez vodičov je 2,63mm². Pozitívne vodiče majú kruhové usporiadanie jedným smerom. Okolo nich sú vedené negatívne vodiče v opačnom smere (Star-Quad). Vzťah medzi týmito vodičmi je v celej dĺžke nemenný, čo vedie k presne definovanej indukcii a kapacite kábla, k menšiemu rušeniu a lepším dynamickým vlastnostiam. Kábel

Audioquest NRG-2

má pevné vodiče z vysoko čistej medi LGC. Kábel

Audioquest NRG-4

má pevné vodiče tvorené kombináciou vysoko čistej PSC a PSC+ medi. Navyše používa karbónový systém izolácie voči vysokofrekvenčnému rušeniu. Koncovky káblov sú pripojené systémom studeného zvárania. Káble sa dodávajú v dĺžkach 0,9m, 1,8m, 3,0m, 4,6m a 6,1m.
Káble Audioquest
Napájacie káble

Audioquest Thunder

,

Audioquest Tornado

a

Audioquest Hurricane

sú 3-pólové nízkoimpedančné vysokoprúdové napájacie káble triedy High-End. Prierez pevných vodičov je 4,17mm² a podľa modelu sú vyrobené z vysoko čistej medi LGC, PSC alebo PSC+. Káble majú nulovú impedanciu v rozsahu 50Hz - 1MHz. Dokonalé tienenie zabezpečuje vodivé opletenie kábla a elektrický systém stabilného dielektrického poľa 72V DBS. Koncovky káblov sú pripojené systémom studeného zvárania. Káble sa dodávajú v dĺžkach 1,0m, 2,0m, 3,0m alebo v dĺžke na zákazku.