Audioquest

Reproduktorové káble Audioquest

Aktuálne ceny sú uvedené v cenníku Audioquest
Firma

Audioquest

má v ponuke veľké množstvo reproduktorových káblov, a to káblov ukončených banánikmi alebo vidlicami a neukončených reproduktorových káblov, t.j. metráže. Neukončené reproduktorové káble je možné objednať v dĺžke podľa požiadavky a k nim zakúpiť banániky alebo vidlice

Audioquest

.
Nižšie uvedený zoznam reproduktorových káblov je len výberom káblov, ktoré patria k tým najzaujímavejším a najpoužívanejším z pohľadu kvality a ceny. Pre najnáročnejších audiofilov sú ďalšie modely reproduktorových káblov uvedené v katalógu

Audioquest

.
Audioquest Type 4 Banana Audioquest Type 5 Banana Audioquest Type 9 Banana Audioquest Go-4 Banana
Ukončené reproduktorové káble série

Audioquest

Star-Quad. Modely Audioquest Type 4 ukončený banánikmi Audioquest SureGrip 300, Audioquest Type 5 ukončený banánikmi Audioquest SureGrip 300, Audioquest Type 9 ukončený banánikmi Audioquest 500 Series a Audioquest Go-4 ukončený banánikmi Audioquest 500 Series.
K tejto sérii patrí ešte reproduktorový kábel Audioquest Type 9+DBS, ktorý konštrukčne vychádza z kábla Audioquest Type 9, navyše má integrovaný systém Dielectric-Bias-System (DBS) a ukončený je konektormi Audioquest 1000 Series.
Audioquest Rocket 11 Banana Audioquest Rocket 12 Banana Audioquest Rocket 33 Banana Audioquest Rocket 33 Spade
Ukončené reproduktorové káble série

Audioquest

Rocket. Modely Audioquest Rocket 11 ukončený banánikmi Audioquest SureGrip 300, Audioquest Rocket 12 ukončený banánikmi Audioquest SureGrip 300, Audioquest Rocket 33 ukončený banánikmi Audioquest SureGrip 300 a Audioquest Rocket 33 ukončený vidlicami Audioquest SureGrip 300.
Audioquest Rocket 44 Banana Audioquest Rocket 44 Spade Audioquest Rocket 88 Banana Audioquest Rocket 88 Spade
Ukončené reproduktorové káble série

Audioquest

Rocket. Modely Audioquest Rocket 44 a Audioquest Rocket 88, ukončené s banánikmi a vidlicami Audioquest 500 Series. Kábel Audioquest Rocket 88 má integrovaný systém Dielectric-Bias-System (DBS).
Audioquest Rocket 11 Black and White Audioquest Rocket 12 Black and White Audioquest Type 4 Audioquest Go-4
Neukončené reproduktorové káble

Audioquest

. Modely Audioquest Rocket 11, Audioquest Rocket 12, Audioquest Type 4 a Audioquest Go-4, ku ktorým je vhodné dokúpiť konektory Audioquest.
Audioquest SLiP-DB 16/2 Audioquest SLiP-DB 16/4 Audioquest SLiP-DB 14/2 Audioquest SLiP-DB 14/4
Neukončené inštalačné reproduktorové káble

Audioquest

. Modely Audioquest SLiP-DB 16/2, Audioquest SLiP-DB 16/4, Audioquest SLiP-DB 14/2 a Audioquest SLiP-DB 14/4.
Tieto káble patria medzi vysoko oceňované reproduktorové káble

Audioquest

, z pohľadu nadpriemerne vysokej kvality zvuku vo svojej cenovej kategórii. Je ich možné plne použiť aj ako štandardné prepojovacie reproduktorové káble s konektormi

Audioquest

.
Viac informácií v katalógu Audioquest