B&W, Bowers & Wilkins

Bowers & Wilkins P9 Signature

Cena za kus: 855 €
B&W P9 Signature B&W P9 Signature B&W P9 Signature
Bowers & Wilkins P9 Signature

Bowers & Wilkins P9 Signature

sú luxusné slúchadlá s mimoriadne kvalitným zvukovým prejavom, pevnými a hlbokými basmi a čistým, jemným a detailným zvukom v stredovom a výškovom pásme. Slúchadlá sú určené pre náročných poslucháčov hudby z domácej HiFi zostavy, ale rovnako aj pre majiteľov prenosných zariadení Apple iPhone, iPod a iPad. Prípojný 3,5mm Jack umožňuje ich použitie aj s prenosnými zariadeniami so systémom Android.
Slúchadlá

B&W P9 Signature

majú masívnu skladaciu hliníkovú konštrukciu, ktorá umožňuje ich jednoduché nosenie na cestách, k čomu slúži luxusné puzdro, vyrobené z Alcantary. Vymeniteľné náušníky sú vyrobené z pamäťovej peny, takže sa prispôsobia tvaru hlavy a uší a spoľahlivo izolujú zvuk z vonkajšieho prostredia. Obtiahnuté sú jemnou talianskou kožou Saffiano. Slúchadlá držia stabilne a pevne na hlave, ich nosenie však nie je únavné ani po dlhšej dobe, vďaka dômyselnému odvetrávaniu tepla z náušníkov.
Slúchadlá sú dodávané s tromi typmi odpojiteľných káblov a jednou redukciou. Diaľkový ovládač a mikrofón slúchadiel

B&W P9 Signature

je kompatibilný s iPhone 3GS a novšími, s iPod Touch druhej generácie a novšími a so všetkými modelmi iPad. Samotný diaľkový ovládač je kompatibilný so všetkými modelmi iPod Classic, iPod Nano štvrtej generácie a iPod Shuffle tretej generácie a novšími.
Osadenie meničmi:2x 40mm dynamické širokopásmové meniče
Frekvenčný rozsah:2Hz - 30kHz
Impedancia:22 Ohm
Citlivosť:111dB / V pri 1kHz
Maximálny príkon:50 mW
Vstupy:3,5mm stereo Jack
Dĺžka prípojného kábla:1,20 m a 5,00 m
Váha:413 g
Dostupné vo farbách:pravá koža s hliníkovou konštrukciou