Cambridge Audio Cambridge Audio

Cambridge CXN

Cena: 1099 € Silver, Black
Cambridge Audio CXN Cambridge Audio CXN Cambridge Audio CXN Cambridge Audio CXN
Cambridge Audio Cambridge Audio

Cambridge CXN

je Hifi sieťový audio

prehrávač

, externý D/A prevodník a digitálny predzosilňovač s reguláciou hlasitosti. Veľký farebný TFT displej s uhlopriečkou 11cm na prednom paneli poskytuje prehľadné zobrazenie aktuálnych dát o prehrávanom médiu. Funkcie prehrávača dopĺňa internetové rádio s viac ako 20000 stanicami, integrovaná služba Spotify Connect a Apple AirPlay. Digitálny predzosilňovač umožňuje ovládanie hlasitosti a vyváženia výstupného signálu a priame pripojenie prehrávača ku koncovému zosilňovaču Cambridge Audio Azur 651W a Cambridge Audio Azur 851W alebo k aktívnym reproduktorovým sústavám. V prípade vypnutia digitálnej regulácie hlasitosti, je možné prehrávač pripojiť k integrovanému Hifi zosilňovaču. Digitálne vstupy slúžia pre pripojenie externým zdrojov signálu, napríklad CD prehrávača Cambridge CXC, TV prijímača alebo satelitného prijímača.
V prehrávači

Cambridge CXN

je použitá patentovaná technológia AFT2 Upsamplink druhej generácie, ktorá konvertuje vstupný digitálny audio signál na 24-bit/384kHz pre dosiahnutie najvernejšieho čistého zvuku. Spätný prevod na analógový signál zabezpečuje dvojitý D/A prevodník Wolfson WM8740.
Prehrávanie hudby zo sieťových serverov NAS, z USB pamäťových médií, tabletu, smartfónu alebo počítača, je s plnou podporou HD audio 24-bit/192kHz. Prostredníctvom audio vstupu USB-B je možné prehrávanie DSD zvukového formátu z počítača.

Prehrávač

má integrovanú funkciu AirPlay pre bezdrôtové prehrávanie hudby z Apple zariadení. Ovládanie prehrávača je možné diaľkovým ovládačom alebo zariadeniami Apple a Android prostredníctvom novej aplikácie

Cambridge Connect App

. Konštrukcia prehrávača

Cambridge CXN

je plne kovová s brúseným predným hliníkovým panelom. Súčasťou dodávky je diaľkový ovládač, volitelným doplnkom je Bluetooth adaptér BT100.
D/A prevodník:24-bit, Wolfson WM8740 Dual
Podporované audio formáty:ALAC WAV, FLAC, WMA, AIFF, MP3, AAC, HE AAC, AAC+, OGG Vorbis
Prehrávanie zo siete:protokol UPnP, PCM max. 24-bit/192kHz
Digitálne vstupy:1x koaxiálny, PCM max. 24-bit/192kHz
1x optický, PCM max. 24-bit/192kHz
2x USB-A, PCM max. 24-bit/192kHz
1x USB-B, PCM max. 24-bit/192kHz a DSD (x64)
Bluetooth adaptér BT100 s podporou A2DP a aptX
Analógové výstupy:1x RCA linkový, 1x XLR symetrický
Digitálne výstupy:1x koaxiálny, 1x optický
Pripojenie do siete:Ethernet 100Base-T alebo Wi-Fi 802.11
Spotreba W:< 0,5W Standby / 30W Max.
Rozmery (š) x (v) x (h):430 x 85 x 305 mm
Váha:3,5 kg