HiFi a High-End audio Bratislava

Posluchové štúdio HiFi a High-End audio

V našom posluchovom štúdiu máme vystavené vybrané modely reproduktorov a Hifi audio techniky značiek Bowers & Wilkins, Canton, Focal, Denon, Marantz, NAD Electronics a T+A HiFi.
Samozrejme, že nemôžeme držať skladom všetky modely a ich farebné prevedenia. Ak Vás zaujíma konkrétny model, doporučujeme Vám vopred sa informovať.

Denon PMA-1600NE Denon DCD-1600NE Excelentný zosilňovač novej generácie s maximálnym výkonom 2x 140W. Denon PMA-1600NE je všestranne použitelný zosilňovač s temperamentným, jasným a dynamickým zvukom, s excelentne diferencovaným podaním priestoru. Zosilňovač si spoľahlivo poradí aj s veľkými a náročnými reproduktormi.
Zosilňovač Denon PMA-1600NE potvrdil svoju vysokú kvalitu aj svojim celkovým víťazstvom v skupinovom teste nezávislej anglickej redakcie HiFi Choice, v ktorom porovnávali zosilňovače v cenovej triede 1200£ - 1500£ a zúčastnili sa ho aj modely Arcam FMJ A39, Hegel H90, NAD C 368 s modulom BluOs, Technics SU-G700 a Yamaha A-S1100.
Výsledok testu si môžete prečítať v tomto článku...

Denon RCD-N9 CEOL 9Denon RCD-N9 CEOL 9

Denon RCD-N9 CEOL 9 je Hifi All-in-One bezdrôtový stereo hudobný systém s CD prehrávačom, FM/AM tunerom s RDS a Bluetooth 3.0. Integrované WiFi 802.11/b,g,n s podporou Apple AirPlay umožňuje prehrávanie hudby z volne dostupných internetových rádií, internetových cloudových služieb Spotify, zo sieťových serverov NAS, z počítačov a z USB pamäťových médií.

Canton DM55 Canton Elegantný TV Soundbase Canton DM 55 zaslúžene získal ocenenie EISA Best product. Napriek svojim sympaticky kompaktným rozmerom a šírkou len 55cm, tento reproduktor výrazne zvyšuje kvalitu zvuku TV prijímača a v móde surround vytvorí prekvapivo veľký zvukový priestor. Integrované basové meniče spoľahlivo nahradia externý subwoofer.

Firma NAD Electronics uvádza novú generáciu integrovaných zosilňovačov NAD C388, NAD C368, NAD C338 a k nim špičkový CD prehrávač NAD C568. "Britský" vysoko kvalitný a dynamický zvuk, ktorý napĺňa ducha značky New Acoustic Dimension. NAD C368NAD C568
Zosilňovač NAD C368 a CD prehrávač NAD C568 je optimálna dvojica s presvedčivým zvukom a dokonalým podaním priestoru.

NAD C388 A pre tých najnáročnejších audiofilov sme pripravili k vypočutiu zosilňovač novej generácie NAD C388, ktorý sa vyznačuje veľmi živým, čistým a dynamickým zvukom, s dokonalým podaním priestoru.
A k tomu výkon 2x 150W / 8 Ohm, ktorý budí rešpekt.

B&W 685 S2 Bowers & Wilkins
Prekvapivý výkon, jasný a detailný zvuk reproduktorov B&W 685 S2 dáva poslucháčovi pocit hrania menších stĺpových reproduktorov.

B&W 683 S2B&W 683 S2

Bowers & Wilkins Reproduktory Bowers & Wilkins 683 S2 vďaka svojej vysokej citlivosti, živému a dynamickému zvuku vyhovejú skoro každému zosilňovaču a presvedčivo zahrajú každý hudobný žáner. Poslucháčovi ponúknu prirodzený a veľmi príjemný hudobný zážitok, s presnou lokalizáciou hudobných nástrojov.

Canton Vento 836Canton Vento 836

Regálové reproduktory Canton Vento 836 sú pre fanúšikov živého a muzikálneho prejavu a nie sú ochotní investovať do drahých stĺpových reproduktorov. Ich zvuk je ladený veľmi podobne aký poskytujú reproduktory Canton Vento 886 DC.

Canton Vento 886 DCCanton Vento 886 DC


Reproduktory Canton Vento 886 DC presvedčivo zahrajú hudbu každého žánra. Ich zvukový prejav je mimoriadne živý a muzikálny, decentne vyvážený a pritom detailný. Basreflexový otvor majú vyvedený smerom k podlahe, čím je uľahčené ich umiestnenie v posluchovej miestnosti.