Hifi audio Bratislava

Posluchové HiFi štúdio

V našom posluchovom štúdiu máme vystavené vybrané modely reproduktorov a Hifi audio techniky značiek Bowers & Wilkins, Canton, Focal, Denon, Marantz, NAD Electronics a Cambridge Audio.
Samozrejme, že nemôžeme držať skladom všetky modely a ich farebné prevedenia. Ak Vás zaujíma konkrétny model, doporučujeme Vám vopred sa informovať.

Canton DM55 Canton Elegantný TV Soundbase Canton DM 55 zaslúžene získal ocenenie EISA Best product. Napriek svojim sympaticky kompaktným rozmerom a šírkou len 55cm, tento reproduktor výrazne zvyšuje kvalitu zvuku TV prijímača a v móde surround vytvorí prekvapivo veľký zvukový priestor. Integrované basové meniče spoľahlivo nahradia externý subwoofer.

Canton GLE496Canton GLE496

Reproduktory série Canton GLE patria dlhodobo k najpredávanejším reproduktorom v Európe vďaka svojim vysokým úžitkovým vlastnostiam a vyváženému zvuku. Elegantné reproduktory Canton GLE 496 poskytujú vyrovnaný, prirodzený a otvorený zvukový prejav s precíznym podaním priestoru. A to všetko za veľmi rozumnú cenu ...

Firma NAD Electronics uvádza novú generáciu integrovaných zosilňovačov NAD C388, NAD C368, NAD C338 a k nim špičkový CD prehrávač NAD C568. "Britský" vysoko kvalitný a dynamický zvuk, ktorý napĺňa ducha značky New Acoustic Dimension. NAD C368NAD C568
Zosilňovač NAD C368 a CD prehrávač NAD C568 je optimálna dvojica s presvedčivým zvukom a dokonalým podaním priestoru.

NAD C388 A pre tých najnáročnejších audiofilov sme pripravili k vypočutiu zosilňovač novej generácie NAD C388, ktorý sa vyznačuje veľmi živým, čistým a dynamickým zvukom, s dokonalým podaním priestoru.
A k tomu výkon 2x 150W / 8 Ohm, ktorý budí rešpekt.

B&W 685 S2 Bowers & Wilkins
Prekvapivý výkon, jasný a detailný zvuk reproduktorov B&W 685 S2 dáva poslucháčovi pocit hrania menších stĺpových reproduktorov.

B&W 683 S2B&W 683 S2

Bowers & Wilkins Reproduktory Bowers & Wilkins 683 S2 vďaka svojej vysokej citlivosti, živému a dynamickému zvuku vyhovejú skoro každému zosilňovaču a presvedčivo zahrajú každý hudobný žáner. Poslucháčovi ponúknu prirodzený a veľmi príjemný hudobný zážitok, s presnou lokalizáciou hudobných nástrojov.

Marantz PM-14S1 Marantz SA-14S1 Marantz NA8005

Značka Marantz HiFi patrí k tomu najlepšiemu, čo Vám môžeme ponúknuť...

B&W CM5 S2

Reproduktory Bowers & Wilkins CM5 S2 sú vhodné ku kvalitnému Hifi stereo audio systému alebo do zostavy domáceho kina. Poslucháča presvedčia svojou neutralitou zvuku a dokonalým podaním priestoru.

B&W CM8 S2

Štíhle rozmery elegantných reproduktorov Bowers & Wilkins CM8 S2 umožňujú ich ľahké umiestnenie prakticky v každej obývačke. Transparentný, vyvážený a detailný zvuk, ktorý je charakteristickou vlastnosťou všetkých modelov reproduktorov B&W Série CM S2, dopĺňa mimoriadne presné podanie priestoru a prekvapivo suverénny basový fundament. Reproduktory je možné pohodlne počúvať celé hodiny bez náznaku únavy. Reproduktory Bowers & Wilkins CM8 S2 sú tiež veľmi vhodné pre zostavy domáceho kina.

B&W CM9 S2B&W CM9 S2

Reproduktory Bowers & Wilkins CM9 S2 s ľahkosťou ozvučia aj väčšie posluchové priestory. Vyznačujú sa transparentným, vyváženým a detailným zvukom v stredovýškovom pásme a dynamickým zvukom v stredobasovom pásme. Celková neutralita zvuku a podanie priestoru sú u týchto reproduktorov ukážkové. Eleganciu reproduktorov zvyšuje klavírny čierny lak prvotriednej kvality.

Focal Aria 926Focal Aria 926

Reproduktory Focal Aria 926 uspokoja milovníkov hudby každého žánra, či už klasickej hudby, jazzu alebo disko. Basreflexový otvor majú vyvedený smerom k podlahe, čím je uľahčené ich umiestnenie v posluchovej miestnosti.

Canton Vento 836Canton Vento 836

Regálové reproduktory Canton Vento 836 sú pre fanúšikov živého a muzikálneho prejavu a nie sú ochotní investovať do drahých stĺpových reproduktorov. Ich zvuk je ladený veľmi podobne aký poskytujú reproduktory Canton Vento 886 DC.

Canton Vento 886 DCCanton Vento 886 DC


Reproduktory Canton Vento 886 DC presvedčivo zahrajú hudbu každého žánra. Ich zvukový prejav je mimoriadne živý a muzikálny, decentne vyvážený a pritom detailný. Basreflexový otvor majú vyvedený smerom k podlahe, čím je uľahčené ich umiestnenie v posluchovej miestnosti.