HiFi a High-End audio Bratislava

Posluchová miestnosť

V našej posluchovej miestnosti máme vystavené vybrané modely reproduktorov a HiFi audio techniky značiek Bowers & Wilkins, Canton, Focal, Denon, Marantz, NAD, Audioquest a Isotek.
Samozrejme, že nemôžeme držať skladom všetky modely a ich farebné prevedenia. Ak Vás zaujíma konkrétny model, informujte sa telefonicky.

Audioquest Niagara 1000 Sieťový filter Audioquest Niagara 1000 s plne bezobslužnou prevádzkou. Stačí do neho zapojiť prehrávač, zosilňovač a už len počúvať hudbu. Aj bežný poslucháč spozoruje výrazný posun v kvalite zvuku oproti štandardným rozvodným lištám a sieťovým filtrom strednej triedy. Filter má vynikajúci pomer cena / výkon a vysokú kvalitu spracovania. Popri filtrácii sieťového napätia má ešte jednu významnú prednosť, a tou je ochrana pripojených zariadení pred prepäťovými špičkami. Pri detekcii špičiek odpojí zariadenia od siete, čo signalizuje červená LED kontrolka. Akonáhle sa sieťové napätie vráti do normálneho rozsahu, filter sa automaticky zapne, bez nutnosti zásahu obsluhy.

B&W PXB&W PX

Elegantné slúchadlá Bowers & Wilkins PX získlali množstvo prestížnych ocenení za kvalitu zvuku a kvalitu prevedenia...

B&W 704 S2B&W 704 S2

Elegantné HiFi reproduktory Bowers & Wilkins 704 S2 sú jednoducho úžasné... Napriek ich kompaktným rozmerom sa poslucháč nebude sťažovať na nedostatok basovej dynamiky a ich priestorové podanie je skutočne ukážkové...

B&W 703 S2B&W 703 S2

Trojpásmové stĺpové basreflexové HiFi reproduktory Bowers & Wilkins 703 S2 sa svojim zvukovým prejavom približujú k reproduktorom High-End triedy B&W 800 Diamond ...

Denon PMA-1600NE Denon DCD-1600NE Zosilňovač novej generácie s maximálnym výkonom 2x 140W. Denon PMA-1600NE je všestranne použitelný zosilňovač s temperamentným, jasným a dynamickým zvukom a presným podaním priestoru. Zosilňovač si spoľahlivo poradí aj s veľkými a náročnými reproduktormi.
Zosilňovač Denon PMA-1600NE potvrdil svoju vysokú kvalitu aj svojim celkovým víťazstvom v skupinovom teste nezávislej anglickej redakcie HiFi Choice, v ktorom porovnávali zosilňovače v cenovej triede 1200£ - 1500£ a zúčastnili sa ho aj modely Arcam FMJ A39, Hegel H90, NAD C 368 s modulom BluOs, Technics SU-G700 a Yamaha A-S1100.
Výsledok testu si môžete prečítať v tomto článku...

NAD C388NAD C568 K vypočutiu máme pripravený zosilňovač NAD C388 a CD prehrávač NAD C568. Zosilňovač sa vyznačuje veľmi živým, čistým a dynamickým zvukom.

B&W 685 S2 Bowers & Wilkins
Prekvapivý výkon, jasný a detailný zvuk reproduktorov B&W 685 S2 dáva poslucháčovi pocit hrania menších stĺpových reproduktorov.

Canton GLE 436.2Canton GLE 436.2

Reproduktory série Canton GLE patria dlhodobo k najpredávanejším reproduktorom v Európe vďaka svojim vysokým úžitkovým vlastnostiam a vyváženému zvuku. Elegantné reproduktory Canton GLE 436.2 poskytujú vyrovnaný a prirodzený zvukový prejav ...

Canton Vento 886 DCCanton Vento 886 DC


Reproduktory Canton Vento 886 DC presvedčivo zahrajú hudbu každého žánra. Ich zvukový prejav je mimoriadne živý a muzikálny, decentne vyvážený a pritom detailný. Basreflexový otvor majú vyvedený smerom k podlahe, čím je uľahčené ich umiestnenie v posluchovej miestnosti.